به موسسه ما خوش آمدید

موسسه خیریه ام الائمه حضرت فاطمه زهرا (س) حاجی آباد بمنظور حمایت از نیازمندان ، کودکان بی سرپرست و بد سرپرست ، کمک به ازدواج جوانان و ترویج فرهنگ ازدواج ، توانمند سازی زنان سرپرست خانوارتاسیس شد. همچنین جهت حمایت از دانش آموزش مستعد جهت ادامه تحصیل ، ایجاد مراکز مشاوره و مددکاری اجتماعی جهت کاهش طلاق و پیشگیری از اعتیاد و کاریابی برای افراد جویای کار به فعالیت می پردازد.

اعضای هیات امناء موسسه پس از انجام مراحل ثبتی در یک اقدام بسیار سنجیده ، به محل سکونت خانواده های نیازمند مراجعه و نیازمندان واقعی را شناسایی و در سه سطح دسته بندی نموده اند.

فعالیت های ما

توزیع سبد کالا
توزیع کفش
توزیع گوشت
توزیع لوازم التحریر

سطوح نیازمندان موسسه

سطح یک...

سطح یک...

شامل خانواده هایی که بدلیل مریضی قادر به کارکردن نیستند و در خانه استیجاری زندگی می نمایند و حتی از عهده تامین و تهیه مواد غذایی روزانه برنمی آیند و تنها منبع درآمد آنها یارانه پایان ماه می باشد.

سطح دو...

سطح دو...

شامل خانواده هایی که اغلب از قشر کارگری می باشند و بیشتر آنها در خانه های استیجاری زندگی می نمایند و یا در حال ساخت یک واحد مسکونی بسیار ساده می باشند.

سطح سوم…

سطح سوم…

این خانواده معمولا دارای خانه شخصی می باشند و از نظر تامین هزینه های زندگی مشکلی ندارند ولی برای ازدواج فرزندان و ادامه تحصیل آنها در مراکز دانشگاهی با مشکل مواجه هستند.